Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У клієнтів Приватбанку виманюють гроші через Instagram: сотні постраждалих

В держбанку запевняють, що ніяких опитувань з грошовими призами не проводять.


Клієнтів Приватбанку знову атакують шахраї, на цей раз через соцмережу Instagram, повідомила прес-служба держбанку. 5 червня його служба безпеки заявила про перші звернення людей, які постраждали від шахраїв під час так званих «опитувань» GIVEAWAY 2018: від імені банку або держорганів, людям обіцяли грошові призи, пропонуючи їм перевести певну суму грошей для «підтвердження» виграшу. Звичайно ж, виграші ніхто не перераховував — видурені у людей кошти потрапляли на особисті рахунки аферистів. Найчастіше ті користувалися російськими платіжними агрегаторами — начебто SimplePay або WalletOne, передає Ukr.Media.

«Звернення від імені банку є фейковими і проводяться шахраями з російських аккаунтів. Постраждалі дійсно були. До нас звернулося близько трьох сотень клієнтів. Кожен втратив невелику суму, проте ми зробимо все, щоб подібні випадки не повторювалися», — запевнив прес-секретар Приватбанку Олег Серга.
Держбанк звернувся до всіх платіжних сервісів, використовуваних аферистами, і зажадав заблокувати незаконні операції, і написав заяву в кіберполіцію.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів