Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скільки будуть відпочивати українці у червні 2018 року

Щорічно в першому літньому місяці українці відзначають День Конституції.


Скільки будемо відпочивати в червні 2018, які національні свята припадають на перший місяць літа, і чи доведеться відпрацьовувати додаткові вихідні, передає Ukr.Media.
Вихідні у червні 2018 року
Щорічно в першому літньому місяці українці відзначають День Конституції. 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради проголосували за прийняття основного закону країни. З тих пір саме в цей день в Україні відзначається річниця знакової події в історії держави. 28 червня є національним святом і офіційним вихідним.
У 2018 році День Конституції припадає на четвер. Для створення оптимальних умов праці та відпочинку Кабінет міністрів відповідною постановою рекомендував перенести робочий день з п'ятниці 29 червня на суботу 23 червня.

Таким чином, вихідні в червні 2018 на День Конституції для українців триватимуть 4 дні - з 28-го червня по 1 липня включно.
Виробничий календар з урахуванням вихідних в червні
Для працівників з 5-ти денним графіком з 8-годинним робочим днем виробничий календар виглядатиме так:
  • Загальна кількість календарних днів: 30
  • Робочі дні, кількість: 20
  • У тому числі передсвяткові (скорочені на 1 год.): (27 червня перед Днем Конституції)
  • Святкові і вихідні у червні 2018: 10
Свята в червні 2018
Крім державних свят із затяжним вікендом з нагоди Дня Конституції, українці в червні будуть святкувати ще кілька важливих дат, хоча вони і не є офіційними вихідними. Так, у перший місяць літа свої професійні свята відзначатимуть журналісти (6 червня), працівники підприємств легкої промисловості (10 червня), медпрацівники (17 червня), співробітники митної служби (25 червня).
Крім цього, в Україні святкується 9 червня - День друзів, 14 червня у всьому світі вітають донорів. У третю суботу червня (17-го числа) святкується День батька, а в останню неділю місяця - День молоді.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів