Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Послуги в поїзді, про які не знають пасажири

90 % пасажирів навіть не здогадуються про ці послуги.

1. Виїхати раніше терміну
Ви можете поїхати поїздом, що відходить на декілька годин або днів раніше того рейсу, на який придбали квиток, без якої-небудь доплати. Звичайно за наявності вільних місць, інформує Ukr.Media.
2. Отримати інший квиток, якщо ви запізнилися
Якщо ви запізнилися на свій рейс, не купуйте квиток. Ви маєте право відновити дію квитка на інший потяг за умови доплати вартості плацкарта впродовж 24 годин.
3. Зійти з потягу на декілька днів
Пасажир має право робити зупинку в дорозі дотримання з продовженням терміну дії квитка, але не більше ніж на 10 діб. Для цього треба пред'явити свій квиток в касі на станції зупинки для проставляння на нім відмітки про зупинку впродовж 3 годин з моменту прибуття на станцію вашого потягу. А при відновленні поїздки треба буде сплатити лише вартість плацкарту квитка.

4. Допустити помилку в квиткових даних
Ті хто купує квитки через інтернет, у разі розбіжності даних документу, що засвідчує особу пасажира, з даними, вказаними в квитку, на одну букву в прізвищі і на одну цифру в номері людина допускається до проїзду.
5. Цілком зайняти нижнє багажне місце
Переважне право для використання нижнього місця для ручної поклажі має пасажир, що проїжджає на нижній полиці, а верхнього місця - пасажир, що проїжджає на верхній полиці. Так що ви не зобов'язані ні з ким ділитися своєю нижньою полицею.
6. Собаку-провідника провезти безкоштовно і без документів
Плата за перевезення собак-провідників не стягується, і перевізні документи не оформляються. Він повинен лише мати нашийник і намордник і знаходитися завжди поряд зі своїм хазяїном.
7. Безкоштовно користуватися туалетом на вокзалі
Туалет на вокзалах для пасажирів безкоштовний. При пред'явленні квитка з вас не повинні стягувати плату за відвідування туалетів шляхом дотримання потягу. Так що не викидайте свій квиток, у тому числі і електронний.
8. Попросити настільні ігри
У провідника можна безкоштовно попросити склянку, ложку, навіть якщо ви не купуєте чай, вилку, набір ниток і голок, предмети догляду за одягом і взуттям, медикаменти, а також настільні ігри шашки, шахи, доміно.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів