Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Техогляди і тахографи: для водіїв готують черговий сюрприз

​Мінінфраструктури оприлюднило для обговорювання законопроект щодо зниження аварійності на дорогах та приведення українського законодавства у відповідність.
Техогляди і тахографи: для водіїв готують черговий сюрприз
Міністерство інфраструктури України оприлюднило для обговорювання законопроект Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів згідно вимог Угоди про асоціацію між Україною, по одному боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами, з іншого боку, інформує Ukr.Media.
Згідно законопроекту, в Україні пропонують повернути обов'язкові регулярні техогляди транспортних засобів з 1 січня 2022 року.
ТехоглядиТехогляд пропонують проводити кожні 2 роки, а також при реєстрації або перереєстрації авто і зміні його власника, переобладнанні ТЗ, виїзду за межі митного контролю України.
Обов'язкові тахографиКрім того, транспортні засоби пропонують обладнати тахографами: для міжнародних пасажирських і вантажних перевезень з 1 липня 2019 року, а для комерційного транспорту, що здійснює внутрішні перевезення - з 1 березня 2019 року.
Транспортні засоби, зареєстровані до 16.06.2010, пропонують обладнати аналоговими або цифровими тахографами, після 16.06.2010 - тільки цифровими.
Для водіїв комерційного транспорту пропонують введення Свідоцтва професійної компетентності, яке разом зі Свідоцтвом про придатність транспортного засобу до експлуатації додається до переліку обов'язкових документів водія.
З 1 січня 2020 року - для водіїв комерційного транспорту, що здійснює міжнародні пасажирські і вантажні перевезення. З 1 січня 2022 року - для водіїв внутрішніх перевезень.
У разі відсутності документів загрожує штраф 1700 грн або позбавлення права керування на термін до 6 місяців. Громадське обговорювання законопроекту триватиме до 8 листопада 2018 року. Потім законопроект узгодять в Кабміні і внесуть до Ради.​
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів