Прогноз погоди на п'ятницю: майже по всій Україні буде хмарно і холодно, місцями до -10

Прогноз погоди на п'ятницю: майже по всій Україні буде хмарно і холодно, місцями до -10
23 листопада в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, удень 0...-2 градуси.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...-10 градусів, удень +2...-3 градуси; у Закарпатті вночі +4...-1 градус, удень +3...+8 градусів.

У Карпатах без опадів, температура вночі -1...-6 градусів, удень +2...-3 градуси.

У Моршині без опадів, температура вночі -3...-5 градусів, вдень 0...+2 градуси.

У Трускавці без опадів, температура вночі -4...-6 градусів, вдень 0...+2 градуси.

У Сваляві без опадів, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +6...+8 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -3...-9 градусів, удень +2...-3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -4...-10 градусів, удень +1...-4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -4...-10 градусів, вдень -3...+3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, вдень +1...-4 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, вдень -1...+4 градуси.

У Ялті без опадів. Температура вночі -1...-3 градуси, вдень +2...+4 градуси.

Джерело  ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду