Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Астролог розповів, коли в Україні припиниться війна і почнеться процвітання

​2019 рік може стати переломним для нашої країни.

В День Незалежності України, що прийнято вважати днем народження нашої країни, астролог Влад Росс дав прогноз на наступний рік. У коментарі Росс зазначив, що 2019 рік може стати переломним для нашої країни, інформує Ukr.Media.
«Восьмий Будинок гороскопу, який відкривається в річному солярі, говорить про те, що це - рік зростання, трансформації і перетворення. Якась яскрава харизматична особистість повинна очолити нашу країну в 2019 році, і нарешті над Україною може зійти сонце щастя і сприятливості», - зазначив експерт. Він також додав, що до кінця 2019 року військові дії на Донбасі можуть втихомиритися, оскільки Марс, планета військових дій, буде з'єднана з Сатурном.
«В цілому, 2019 рік буде для України роком сприятливої і позитивної трансформації. Після цього в 2020 році повністю припиниться війна, почнеться сильний фінансовий ріст і відкриються великі-великі можливості. Всі негативні процеси, які почалися у нас в 2014 році, повинні, по ідеї, завершитися в 2020-му», - резюмував астролог.
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів