Українці назвали найулюбленіші свята

​Різдво, Великдень і Новий рік є найважливішими для українців святами.

Найбільш популярними для українців свята-Різдво Христове, Великдень і Новий Рік, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології восени 2018 року, інформує Ukr.Media.
На пропозицію вибрати із списку найбільш важливі та улюблені свята, 82,2% респондентів обрали Різдво, 81,7% - Великдень, 75,3% - Новий рік.
Інші свята відзначали менше половини опитаних: Міжнародний жіночий день - 42,9%, Трійцю - 37,2%, День Перемоги - 35%, День незалежності України - 22%, День захисника України - 14,4%, День міжнародної солідарності трудящих - 10,8%, День Конституції - 8,2%.
Результати соцдослідження відзначають, що порівняно з попередніми періодами, найсуттєвіше зросла вагомість святкування Дня незалежності, збільшилося значення таких свят, як День захисника України і День Конституції. Дещо зменшилась частина населення, для якої серед улюблених свят були Міжнародний жіночий день. Новий рік, Різдво і Великдень стабільно залишаються в трійці улюблених свят.
Соцопитування проводилося з 26 жовтня по 4 листопада 2018 року у 110 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, крім Криму, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Методом інтерв'ю було опитано 2 тис 43 респонденти. Опитування в Луганській і Донецькій областях проводився лише на підконтрольній українській владі території.
Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і при дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: - 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду