Стихійні поховання тварин будуть каратися штрафами від 1700 гривень

​У столиці планують завершити будівництво муніципального кладовища тварин.

Влада Києва планує обладнати офіційне місце для поховання домашніх тварин і заборонити ховати тварин на стихійних кладовищах, інформує Ukr.Media.
Директор департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчий зазначив, що будівництво такого кладовища почалося ще в 2003 році, проте так і не було закінчено. Проте були побудовані адміністративна будівля і каплиця.
Разом з тим, влада обіцяє до 2020 року завершити його будівництво. Також заплановано побудувати крематорій і колумбарій.
В бюджеті столиці на цей проект передбачено два мільйони гривень. Саме кладовище буде розташоване у передмісті Києва. Під будівництво виділено чотири гектари землі.
В ньому ж можна буде замовити ритуальні послуги. Проте варто відзначити, що вони будуть платними, оскільки місто несе витрати на поховання тварин. За рахунок міського бюджету будуть ховати тільки бездомних тварин.
Його утриманням буде займатися «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Завершити будівництво обіцяють до 2020 року.
Власників тварин, які вирішили поховати своїх вихованців за межами цього кладовища будуть штрафувати щонайменше на 1700 гривень.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду