Вибори, Великдень і довгі вихідні: які важливі дати чекають українців у квітні

Вибори, Великдень і довгі вихідні: які важливі дати чекають українців у квітні
Квітень для українців буде насиченим на знакові події і дати. Після першого туру виборів Президента, який відбувся 31 березня, на 21 квітня запланований другий тур.

Також цього дня православні християни святкуватимуть Вербну неділю - день, коли в храмах святять вербові гілочки як символ входу Ісуса Христа в Єрусалим. Вербу в народі наділяють цілющими властивостями. За звичаєм після освячення прийнято битись вербовими лозами зі словами "Не я б’ю, верба б’є. Будь здоровий, як вода, і багатий, як земля".

Однак головною релігійною подією квітня є Великдень, який цього року випадає 28 квітня. Відповідно 27 квітня завершиться Великий піст. Воскресіння Господнє в 2019 році має особливе значення для новоствореної Православної церкви України, оскільки в цю святкову неділю відбудеться перша пасхальна літургія блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

В квітні буде ще одне велике релігійне свято - Благовіщення. Православні християни відзначають одне з найбільших весняних свят 7 квітня.

Джерело  ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду