Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Незабаром на українських автомобілістів чекають чергові нововведення

​На цей раз – екологічні.

Незабаром на українських автомобілістів чекають чергові нововведення. На цей раз — екологічні. Міністерство екології та природних ресурсів України приступило до створення нової системи маркування автомобілів згідно з викидами СО2, інформує Ukr.Media.
Така система розробляється згідно з вимогами Євросоюзу. Як відомо, Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС, і тому повинна провести ряд реформ. У тому числі реформи щодо викидів шкідливих речовин автомобілями. Це необхідно для захисту екології.
Виробити відповідні українські нормативно-правові документи повинна спеціальна робоча група. До її складу увійшли представники відповідних відомств, громадських організацій, наукові працівники і т. д.
Чим це «загрожує» українським автомобілістам? Вони отримають повну та достовірну інформацію по витрати палива і викиди СО2.
Правда, в Україні б/у авто продається в рази більше, ніж нових машин. Це означає, що навіть якщо візьмуть європейську систему маркування автомобілів, екологічна ситуація сильно не зміниться. У всякому разі, так вважають деякі експерти. Як буде насправді — покаже час.


Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів