Доларова зарплата в Україні нижча, ніж у половині країн СНД


Середня зарплата в Україні перевищила докризовий липневий показник і наблизилася до історично рекордної позначки, яка була в грудні 2013 року, але залишається нижче, ніж у половині країн СНД.Про це йдеться в публікації Економічної правди.
"Зі зміцненням гривні до долара в 2019 році липнева середня зарплата в Україні стала найбільшою в історії для цього місяця в доларовому еквіваленті", - зазначається у публікації.Водночас українська середня зарплата в номінальному доларовому вираженні залишається меншою, ніж у половині країн СНД.
"У рейтингу країн СНД попереду України - РФ, Білорусь, Казахстан і Молдова. Українська середня нарахована зарплата вище, ніж у всіх інших середньоазіатських і південнокавказьких країнах, крім Грузії, але вона вже не в СНД", - зазначає автор публікації.Зазначимо, що доларовий розмір зарплати - один із показників рівня економічного розвитку країни. Він є не тільки об'єктом порівнянь і складання рейтингів, а й має значення для визначення купівельної спроможності населення і, що важливо для України, для аналізу потоків трудової міграції.
 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду