Прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав у відставку

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав президенту Володимиру Зеленському прохання про відставку. Про це Гончарук повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Після написання заяви про відставку її має погодити президент. Олексій Гончарук написав, що він прийшов на посаду, аби виконувати програму президента і відзвітував про результати своєї роботи. Свій вчинок він мотивував «бажанням забрати будь-які сумніви поваги та довіри до президента».
Проте варто зазначити, що у середу, 15 січня, в мережу потрапили аудіозаписи, зроблені нібито на нараді з прем'єр-міністром України, де нібито Олексій Гончарук дозволив собі неоднозначні висловлювання на адресу голови держави Володимира Зеленського.
В ОП вже заявили, що президент України отримав подане Гончаруком прохання про відставку і глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо.
Цікаво, що раніше Зеленський заявляв, що всі члени його команди – Кабмін та Офіс Президента – перед вступом на ту чи іншу посаду написали заяви про відставку і Зеленський може підписати кожну з них у будь-яку хвилину, якщо вважатиме, що політик не впорався зі своїми обов'язками.
Гончарук очолює уряд з 29 серпня 2019 року і на сьогодні є наймолодшим прем'єром України — йому 35 років.
https://zaxid.net/news/

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду