Зима навесні і аномальна спека влітку: синоптики приголомшили прогнозом погоди

Справжня зима в Україну все-таки прийде, але тільки навесні, а літо буде аномально спекотним. Такий прогноз погоди озвучила український синоптик Віра Балабух.
 Вона зазначила, що погода в багатьох областях України взимку не була типовою для цієї пори року.
— Незважаючи на її багатообіцяючий початок в листопаді, коли випав перший сніг і різко похолодало, грудень і січень стали аномально теплими. У лютому теж прогнозують зовсім зимову погоду. А ось морози прийдуть в Україну вже навесні - в березні, — прогнозує синоптик.
Балабух зазначила, що в цьому році спостерігається тенденція до підвищення температури, і така тенденція простежувалася протягом останніх десятиліть.
— Найбільші зміни характерні для зимового і для літнього періоду. Цей рік - також не виняток, — підкреслила експерт.
Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда прогнозує, що літо 2020 року в Україні знову буде дуже спекотним. І це не тимчасове явище - з таким станом речей доведеться змиритися і почати звикати.
Синоптик Леонід Горбань також підтвердив, що весна в Україні почнеться з заморозків, а потім настане посушливий період. Згідно з його прогнозом, до самої середини березня будуть триматися "мінуси". Квітень буде сирим, і лише в кінці місяця можна буде розраховувати на весняну погоду.
 — До середини березня будуть триматися сильні морози. У квітні - холодно і сиро, тільки в кінці місяця стане ясно і тепло, —  сказав Горбань.
 https://vn.20minut.ua/

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду