Президент звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента і призначив Андрія Єрмака (фото)

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента і призначив на цю посаду свого помічника Андрія Єрмака. Про це свідчать укази на сайті президента, опубліковані у вівторок, 11 лютого.
«Призначити Єрмака Андрія Борисовича керівником Офісу президента України», – йдеться в указі президента.
Іншим своїм указом Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана із займаної посади.
Андрій Богдан очолював апарат президента України з 21 травня 2019 року. Раніше він був адвокатом олігарха Ігоря Коломойського.
Зазначимо, що ввечері 10 лютого низка ЗМІ поширили інформацію про те, що керівник Офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку.
Хто такий Андрій Єрмак
47-річний Андрій Єрмак найменш відомий представник команди президента. Згідно з інформацією ЗМІ, у нього «прямий контакт з президентом.
В інтерв'ю українським ЗМІ сам Андрій Єрмак заявляв, що «дружить із Зеленським».
Якщо на початку літа Єрмак говорив, що він виконує різні завдання в президентському офісі, то в липні у нього з'явилося конкретний напрям – міжнародні відносини. В цей період Зеленський доручив Єрмаку вести переговори з Кремлем про обмін полоненими. Він очолював групу зі звільнення українців з російського полону, а 7 вересня літав у Москву, щоб забрати 35 українських політв'язнів.
Єрмак супроводжував президента на міжнародних зустрічах, у тому числі під час поїздки до Варшави, де Зеленський зустрічається з польським колегою і віце-президентом США Майклом Пенсом. Єрмак також проводив переговори як представник президента в «нормандській четвірці» разом з главою МЗС Вадимом Пристайком. Ця зустріч відбулася в Берліні на початку вересня.
Також Єрмак зустрічався з адвокатом президента США Рудольфом Джуліані.
Молоді депутати Слуги народу або взагалі не чули про Єрмака, або відмовлялися що небуть коментувати про нього ЗМІ.
Єрмак володіє або має частку в більш ніж 20 компаніях різного роду бізнесу: юридичні послуги, охорона, фармацевтика, консалтинг, будівництво і входить в засновники кількох громадських організацій. Відомо, що Міжнародна юридична компанія Єрмака 16 років надає послуги в сфері захисту прав інтелектуальної власності та авторського права. Ця компанія однією з перших почала юридично супроводжувати телеканали і медійні групи. Серед клієнтів - Інтер Медіа Груп, Disney, Pixar, Universal. Додатково Єрмак є членом Асоціації підприємців Києва, а також Асоціації правників України.
У Верховній Раді V, VI, VIІ скликання Єрмак був помічником депутата від Партії регіонів, борця Ельбруса Тедеєва.
В останні кілька років Єрмак займався також продюсуванням фільмів в компанії Garnet International Media Group. Нещодавно ця компанія отримала 26 млн грн з державного бюджету на зйомки картини «Передчуття».
До призначення в Офіс президента, в період президентської кампанії Зеленського, Єрмак був занурений в продюсерську діяльність – їздив по регіонах, разом з акторами зі своїх стрічок представляв фільми в обласних центрах, пише «Ліга.net».

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду