Коронавірус “дістався” до Укрпошти: З 12 лютого “Укрпошта” перестала приймати посилки з Китаю.

Про це держпідприємство поштового зв’язку повідомило в себе на сайті. Зазначається, що таке рішення було прийнято через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, викликане спалахом коронавіруса. З цієї ж причини буде зупинено надсилання посилок у зворотному напрямку, повідомили в “Укрпошті”.
У компанії підкреслили, що ніяких заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на перевезення пошти з Китаю не існує.
Доказів, що свідчать про ризик поширення коронавіруса через товари, наразі не зафіксовано. Тому люди, які отримують посилки з Китаю, не ризикують заразитися.
В Укрпошті також повідомили про долю посилок, які були відправлені з Китаю до 11 лютого.
“Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені”, – зазначили в держпідприємстві.
Щодо спалахів коронавірусу в Китаї
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) щодо спалахів коронавірусу в Китаї наразі не вводить ніяких заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі. Вона повідомляє про безпечність посилок. Люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження. Укрпошта стежить за ситуацією і перебуває на постійному зв’язку із Міністерством охорони здоров‘я в Україні та нашими партнерами в Китаї.
Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів Укрпошти всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон. Вони діють відповідно до норм Всесвітнього поштового союзу та ВООЗ.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду