Рада відправила Рябошапку у відставку

На позачерговому засіданні в четвер, 5 березня, парламент висловив недовіру генеральному прокурору України Руслану Рябошапці.
«За» висловлення недовіри 263 проголосували нардепи. Відповідно до закону, такий результат голосування тягне за собою відставку генпрокурора.
Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував розглянути на пленарному засіданні ВР проект постанови про висловлювання недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці.Відзначимо, генпрокурор Руслан Рябошапка представив звіт про свою роботу на посаді у Верховній Раді, а потім пішов, відмовившись відповідати на запитання нардепів.
Рябошапка відзвітував про реформу прокуратури, закриті ігрові заклади, розслідування незаконної вирубки лісів та інші досягнення на посаді. Потім Рябошапка прокоментував свою відставку.
«Я не став нічиїм слугою, я був і залишаюся незалежним. А незалежного прокурора не може бути примушений, його можна тільки звільнити. І я йду, але я йду, аби повернутися», - заявив Рябошапка і попрямував до виходу із залу засідань Ради.
Тоді його гукнув спікер парламенту Дмитро Разумков і нагадав, що генпрокурор ще має відповісти на питання депутатів, але Рябошапка залишив залу.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду