Українських заробітчан судититимуть у Словаччині, через працю на нелегегальній роботі (ФОТО)

Суд розпочався 27 березня 2020 року у місті Кошице. Судитимуть 16 громадян України, які працювали на нелегальній фабриці з виготовлення сигарет.
Фабрика була викрита у травні 2019 року на місці було затримано 12 українських заробітчан, а згодом ще 4-х.
Розслідування показало, що фабрика діяла приблизно з липня 2018 року. Тут виготовляли та упаковували тютюнові вироби під марками L&M, Marlboro та Richmond.
Інші приміщення на фабриці були обладнане для проживання персоналу, з ліжками на 14 осіб, запасами їжі, кухнею та туалетом.
Лінія виробництва мала потужності виготовляти до 1 мільйона сигарет за 12-годинну зміну. Щоб не привертати уваги всі приміщення були звукоізольовані, а електроенергія вироблялася за допомоги окремого дизель-генератора.
Запах тютюну усувався за допомоги спеціальної вентиляції з водяним фільтром.
Для роботи на нелегальній фабриці залучили громадян України з міста Прилуки, де діє сигаретна фабрика. Керував процесом українець Володимир О., який мав дозвіл на проживання в селі Бунковце (район міста Собранці) та його спільник словак Павол С“, – йдеться у повідомленні.
Ці чоловіки показували прибулим українцям, де вони будуть жити та як слід працювати на лінії. Обидва також наглядали за роботою виробництва, забезпечували ремонт та підвіз потрібного матеріалу. Вони також забезпечували їжею працівників.
Останні заробляли близько 2000 євро на місяць.
Тепер організаторам та учасникам нелегального бізнесу загрожує від 3 до 8 років ув’язнення. 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду