В Україні запрацювала онлайн-платформ “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину

Ініціатором її створення стало Міністерство соціальної політики і перейти на платформу можна за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.
Новий проєкт має на меті об’єднати зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.
Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.
Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.
При цьому, звертаємо увагу, що  жителі Закарпатської області можуть звертатися з будь-яких питань до «гарячої лінії» облдержадміністрації за номером 0-800-502-70 80. 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду