Двох рідних сестер ховали через день. Обидві жінки померли від ускладнень коронавірусу

25 квітня, в суботу, в Журавці на Варвинщині ховали 48-річну Надію Осадчу. А в понеділок, через день, ховали її рідну сестру. І в тому, і в другому випадку на кладовищі було майже безлюдно. Так за розпорядженням про поховання. Обидві жінки померли від ускладнень коронавірусу, у Прилуцькій міській лікарні. Там же помер і пацієнт з Варви. 
Тіло померлого обробляють дезрозчином, поміщають у герметичний пакет, труну щільно закривають. На прощанні у приміщенні може перебувати не більше однієї особи на 10 квадратних метрів.

На 28 квітня в області від «Ковіду-19» померло четверо. Одужало шестеро. Захворіло 39. Про це повідомляє губернатор області Андрій Прокопенко.

Кількість людей з діагностованим «Ковідом» збільшується щодоби. Нині хворі є в Бобровиці, Старій Басані на Бобровиччині, Варві, Журавці на Варвинщині, Комарівці, Красносільському та Пам’ятному на Борзнянщині, Носівці, Корюківці, Буді на Корюківщині, у селі Ніжинському Ніжинського району, Мені та в Чернігові.

На самоізоляції та медичному спостереженні більше тисячі осіб.

Знято зі спостереження півтори тисячі.

P.S. Поки газета готувалася до друку стало відомо про п’яту смерть від «Ковід». Загалом, станом на 3 травня, в області 62 інфікованих коронавірусною інфекцією, 12 з них – жителі Чернігова. Наразі у лікарнях області перебуває 17 людей з підтвердженим діагнозом, 32 лікуються амбулаторно, 8 людей одужали.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №18 (1772), 30 квітня 2020 року 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду