В Україні вводять електронний квиток на 5 видів транспорту

Послуга єдиного електронного квитка (SmartTicket) на 5 видів українського транспорту повноцінно запрацює восени, повідомляє MMR.
SmartTicket наразі унікальний для України єдиний електронний квиток, який дозволить мандрувати країною без жодних обмежень. Уже восени 2020 року українці зможуть повноцінно користуватись одним квитком на поїзди, електрички, метро, автобуси та літаки. На будь-який вид транспорту по всій країні знадобиться лише один QR-код”, – написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Він додав, що для тих, хто любить ретельно планувати свою подорож, — це буде максимально зручно, бо такі мандрівники матимуть повністю готовий маршрут зі складеним графіком, включно з міжміськими, приміськими та міськими маршрутами.
Також у цілодобовому доступі буде Дружня служба супроводу 24/7. Людині допоможуть у будь-якому сегменті перевезень. Маркетплейси також будуть доповнювати систему зручними сервісами, де можна буде знайти: готелі, онлайн-кінотеатри, онлайн-книги, різні сервіси, як, наприклад, страхування, харчування тощо”, – пояснює міністр.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду