Заміж в 11 років: моторошна історія цієї дівчинки сколихнула світ

?Батьки видали 11-річну дочку заміж за 41-річного багатоженця через злидні
Волонтери міжнародних правозахисних організацій забили тривогу після того, як в мережі з'явилися фотографії новоспеченої пари, а історія отримала розголос. Шлюб 11-річної дівчинки та 41-річного чоловіка, який був укладений в Малайзії, викликав обурення у громадськості після того, як в мережі з'явилася фотографія молодят. На знімку дитина цілує руку чоловіка, Абдули Каріма, повідомляє Mirror.


Як виявилося, у новоспеченого чоловіка 11-річної дівчинки вже є дві дружини і шестеро дітей у віці від 6 до 18 років. Батьки нареченої вирішили віддати її заміж в такому ранньому віці із-за бідності, в якій живуть. Єдине, про що вони попросили нареченого Абдулу, — щоб донька пожила з ними, поки їй не виповниться 16 років. Після того, як вибухнув гучний скандал, чоловік у свій захист заявив, що батьки його новоспеченої дружини самі схвалили їх шлюб.

"Я був засмучений критикою і звинуваченнями на мою адресу після того, як я взяв її в якості третьої дружини. Я не маю наміру жити з дівчинкою до того моменту, поки їй не виповниться 16 років. Зараз ми просто отримали свідоцтво про шлюб".
Пропустить через 18
Втім, представник ЮНІСЕФ в Малайзії Маріанна Кларк-Хаттінг заявила, що це є порушенням прав дитини. У відповідності з законодавством країни, мінімальний вік вступу в законний шлюб становить 18 років. Проте дівчата можуть виходити заміж також і в 16 років, але зробити це можна тільки з дозволу головного міністра. В результаті скандального розголосу цієї історії, влада країни не зареєстрували шлюб 41-річного чоловіка з неповнолітньою дівчинкою. Зараз триває розслідування даного інциденту.


znaj.ua
?

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду