Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Від сьогодні набув чинності безвізовий режим з Катаром: карта

Відсьогодні набув чинності безвізовий режим з Катаром: карта
Президент України ще в березні їздив до цієї арабської країни і досяг домовленості щодо безвізових поїздок для українців

Безвізовий режим між Україною та Катаром, який знаходиться в південно-західній Азії, від сьогодні набув чинності після підписання раніше відповідної угоди між країнами.

Нагадаємо, ще в березні нинішнього року президент Петро Порошенко під час візиту на Близький Схід домовився про безвізовий режим з Катаром, після чого українська делегація разом з головою МЗС Павлом Клімкіним підписали відповідну угоду з арабськими колегами.

Відповідно до положень Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними чи небіометричними), і громадяни Катару, які користуються звичайними паспортами, можуть в'їжджати, перебувати, виїжджати і перетинати транзитом територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищуватиме 90 днів впроджовж 180 днів.

Крім того, за умовами Угоди, паспорта подорожуючих мають бути чинними терміном не менше 6 місяців з дати в'їзду на територію держави іншої сторони.

Відсьогодні набув чинності безвізовий режим з Катаром: карта


Сьогодні  ​
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів