У США відкриють перший в світі завод по перетворенню померлих людей в компост

Відкриття підприємства стало можливим після того, як на початку 2019 року влада штату Вашингтон узаконили можливість посмертно переробляти людей в компост, – повідомляє Waking Times.

Трансформацією останків, включаючи кістки та зуби, займеться базується в Сіетлі компанія Recompose.
“Перетворення людини в ґрунт відбувається всередині наших багаторазових шестикутних судин для перекомпонування. Коли процес закінчиться, сім’ї зможуть забрати додому частину створеного грунту, а вирослі на ній сади нагадають нам, що все в житті взаємопов’язано”, – йдеться на сайті Recompose.
Підприємство з компостування в Сіетлі буде розташовано на відкритій території площею 5700 кв. метрів. Архітекторами передбачена велика кількість природного світла і зелені. На об’єкті буде перебувати 75 шестикутних судин для зберігання людських тіл, де вони стануть розкладатися. Зовні такі камери схожі на вулик.
Усередині камери заповнять соломою і тирсою, в них будуть суворо контролюватися температура і вологість, щоб мікроби змогли зруйнувати тіло протягом 30 днів.
Метод Recompose споживає лише 1/8 від енергії, яка витрачається на кремацію. А після розкладання одного тіла виходить майже кубічний метр ґрунту. Члени сім’ї померлого зможуть забирати цей ґрунт. У разі ж відмови ґрунт планують використовувати для лісовідновлення районів на півдні Вашингтона.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду