Коронавірус може вбити мільйони людей у світі. Чому вчені б'ють на сполох?

Епідемія коронавірусу "тільки починається", пише Daily Mail з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ).
Експерт організації Дейл Фішер попереджає, що випадки коронавірусу будуть зафіксовані "у кожній країні світу".

"Хвороба поширилась до інших країн, де спалахи тільки починаються. Зокрема, ми бачимо збільшенням кількості захворювань в Сингапурі. Можу сказати з великим ступенем впевненості, що згодом вірус дістанеться кожної країни", - каже пан Фішер.
Він очолює Global Outbreak Alert and Response Network - мережу організацій з охорони здоров'я, неурядових організацій, лабораторій, які тісно співпрацюють з ВООЗ і попереджають про ризик епідемій.
ВООЗ вважає коронавірус є "найгіршим ворогом, якого можна уявити". На думку організації, він становить більшу загрозу людству, ніж тероризм.
Голова ВООЗ Тедрос Гебрейєсус попереджає, що епідемія може тривати понад рік, а на розробку вакцини знадобиться принаймні 18 місяців.
Image captionГолова ВООЗ Тедрос Гебрейєсус попередив, що епідемія коронавірусу може тривати понад рік, на розробку вакцини може піти 18 місяців
А головний медичний чиновник Гонконгу, професор Габріель Леунг, зауважив, що понад 60% населення світу можуть захворіти на коронавірус, якщо вченим не вдасться розробити протидію.
За його підрахунками, навіть якщо коронавірус "вб'є лише 1% від усіх хворих, загине мінімум 45 млн людей".
Зараз більшість експертів вважають, що кожна інфікована людина може передати вірус до 2-3 інших, що становить загрозу для майже 80% людства, пише Daily Mail.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду