“Немає імунітету”: у ВООЗ пояснили різницю між COVID-19 та звичайним грипом

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус розповів про відмінність китайського коронавірусу від звичайного грипу.
Про це повідомляє пресслужбі ВООЗ у Twitter.
Зазначається, що COVID-19 – унікальний вірус, який не схожий на звичайний грип. Однак обидві інфекції викликають респіраторні захворювання і поширюються однаково через маленькі краплі рідини з носа і рота зараженого.
“Що стосується грипу, люди, які інфіковані, але ще не хворі, є основними факторами передачі, що, мабуть, не відноситься до COVID-19”, – заявив глава ВООЗ.
“У той час, як багато людей в усьому світі отримали імунітет до сезонних штамів грипу, COVID-19 є новим вірусом, проти якого ні в кого немає імунітету”, – пояснив Гебреісус.
“Ми не займаємося відстеженням контактів при сезонному грипі, але країни повинні робити це стосовно COVID-19, тому що це дасть можливість запобігти інфекції і врятує життя”, – додав він.
Резюмуючи, Гебреісус заявив, що зазначені відмінності означають, що не варто ставитися до коронавірусу COVID-19 так само, як і до грипу.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду