У США перша людина отримала експериментальну вакцину від коронавірусу

У США перший учасник клінічного випробування вакцини для захисту від нового коронавірусу отримає експериментальну дозу в понеділок, 16 березня. Для тестування вакцини запросили 45 молодих, здорових добровольців. Для безпеки, їх особистості залишаються засекреченими, передає AP.
Дослідження проводить Вашингтонський науково-дослідний інститут охорони здоров'я імені Кайзера Перманенті в Сіетлі, за фінансування Національного інституту охорони здоров'я США.
Для повної перевірки дії та безпеки вакцини знадобиться 12-18 місяців. Тестування розпочнеться з добровольців з різними дозами щеплень, спільно розроблених NIH і Moderna Inc.
"Немає жодних шансів, що учасники можуть заразитися від щеплень, тому що вони не містять самого вірусу. Мета полягає в тому, щоб просто переконатися, що вакцини не викликають ніяких тривожних побічних ефектів, та підготувати ґрунт для великих випробувань", - йдеться в повідомленні агентства.
Навіть якщо початкові тести на безпеку пройдуть успішно, пройде понад рік, перш ніж будь-яка вакцина буде готова до широкого застосування.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду