В Китаї планують створити перший серійний автомобіль з мережею 5G

Китайська компанія Human Horizons, минулого року представила електричний кросовер з дев'ятьма дверима, об'єдналася з місцевим телекомунікаційним гігантом China Telecom для створення першого серійного автомобіля з вбудованою мережею 5G, інформує Ukr.Media.
Завдяки впровадженню перспективної технології позашляховик HiPhi 1 отримає підтримку стандарту 5G-V2X, тобто зможе «спілкуватися» з іншими авто, об'єктами інфраструктури та «розумними дорогами».
Орієнтуватися в просторі дев'яти дверному HiPhi 1 допомагають понад півтисячі всіляких датчиків, камер та оптичних далекомірів. Дані, що надходять в режимі реального часу, обробляє нейромережа. Це 4 контролери домену та 6 мікрокомп'ютерів, підключені до загальної гігабітової мережі.


Кросовер здатний аналізувати величезні масиви інформації лише з допомогою бортової системи, вдаючись при необхідності до хмарної обчислювальної платформи.

Впровадження стандарту 5G-V2X стане частиною стратегічного плану, названого 3 Smart: «розумний автомобіль» (smart vehicle), «інтелектуальна транспортна система» (smart transportation) і «розумне місто» (smart city).
Під цю технологію на території Парку високих технологій Чжанцзян в Шанхаї Human Horizons будує «розумне місто», яке стане базою для функціонування «безпілотної екосистеми» з автономних автобусів, мережі «розумних доріг» та «розумного центру управління трафіком».

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду