У Чехії найбільше зростання числа випадків коронавірусу з кінця червня

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ceske Noviny.
Лабораторії протягом останньої доби підтвердили 290 нових випадків інфекції.  Досі найбільше денне зростання фіксували 28 червня, коли коронавірус виявили у 305 людей.
Зазначається, що протягом останніх п'яти днів число нових заражень зросло на тисячу, що можна порівняти з весняними днями, коли в країні діяв надзвичайний стан.
З початку спалаху на початку березня коронавірус виявили в цілому у 17 286 осіб.
 Число хворих продовжує зростати, і в даний час воно становить рекордні 5091 осіб. Найбільше постраждали жителі міста Фрідек-Містек на сході країни.
На даний час у Чехії померли 383 пацієнти з коронавірусною хворобою, вилікувалися  11 812 осіб, що становить трохи менше 70 відсотків від загального числа  інфікованих.
Після скасування жорсткого загальнонаціонального карантину, запровадженого в березні, чеська влада пообіцяла уникати у майбутньому загальнодержавних заходів і натомість реагувати на місцеві спалахи на регіональному рівні.
Так у Моравсько-Сілезькому регіоні зобов’язали носити маски всередині приміщень та у громадському транспорті, обмежили час роботи ресторанів і повернули обмеження на масові заходи.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду