74-річний чоловік все життя живе в "залізній легені" - закінчив університет і одружився, не виходячи з " коробки"

У 1952 році, коли Олександру Полу було всього 6 років він заразився поліомієлітом. Практично за кілька днів захворювання завдало його організму непоправної шкоди і зробило його інвалідом.
Я відчув себе погано. Мама відразу все зрозуміла і поклала мене спати. Протягом наступних 5 днів я втратив все. Я не міг рухатися і ходити. І, нарешті, я не міг дихати. Моя діафрагма зруйнувалася. М'язи тіла теж були зруйновані " - розповів Олександр.
В результаті його позначили в так звану "залізну легеню" - апарат, який доставляє кисень в організм. Однак це не завадило Олександру прожити цікаве і повноцінне життя.
Він навчився деякий час знаходиться без апарату і назвав цю техніку "жаб'ячим диханням".
Олександр дуже хотів вчиться і в 1959 році став одним з перших учнів в США, які отримали домашню освіту. Після цього він вступив до університету Далласа, де зміг відвідувати заняття в інвалідному візку завдяки "жаб'ячому диханню".
Також друзі часто брали його з собою на прогулянки і в клуби. Інвалідність не завадила йому відмінно проводити час і здобути освіту. Олександр став юристом і став працювати за фахом. Він навіть встиг одружитися і розлучитися.
У 2004 році "залізні легені" перестали обслуговувати і зняли з виробництва. На допомогу чоловікові прийшов інженер-аматор, який зміг відновити його пристрій.
Зараз Олександр Пол активно займається власною автобіографією і не має наміру здаватися,
Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду