Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Подробиці моторошного самогубства 15-річного закарпатця

Перед самогубством 15-річний студент Ужгородського музичного коледжу із Довгого написав прощальний пост в Інстаграмі
В Ужгороді повісився 15-річний студент музичного коледжу ім. Д. Задора. Хлопець навчався на першому курсі, опановував спеціальність "Академічний спів". Та провчився юнак всього три місяці.
Викладачі розповілають, що хлопець був тихим і спокійним. Близько ні з ким не спілкувався. Але улюбленій викладачці якось зізнався про проблеми в родині. Хлопець із багатодітної сім’ї. Проживав у селі Довге, що на Іршавщині, з матір’ю і вітчимом. Але про те, що він думав над самогубством, ніхто не підозрював.
Однокурсники Павла розповідають, що вчився він добре. Дуже любив співати та декламувати вірші. Мріяв бути професійним оперним співаком. Проте до свого першого концерту так і недожив. Проживав Павло у гуртожитку Ужгородського кледжу культури і мистецтв. Тут хлопець проводив майже ввесь свій вільний час.
Публікації Павла у соцмережі Інстаграм свідчать, що він готувався до самогубства. За день до смерті написав "Кінець близько". В останній свій вечір неповнолітній зробив прощальний пост в Інстаграмі "Сьогодні та сама ніч, якою все закінчиться".
 Більше про трагічний випадок – у сюжеті каналу "Сіріус".


Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів