15 березня зроблять вихідним днем на Закарпатті

15 березня зроблять вихідним днем на Закарпатті
До 80-річчя Карпатської України облдержадміністрація надала розпорядження зробити 15 березня офіційним вихідним днем на Закарпатті. 

П’ятниця, 15 березня, коли відзначатиметься 80-та річниця Карпатської України, на Закарпатті буде вихідним днем. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"15 березня 1939 року сойм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – «Ще не вмерла Україна». Це одна з найвизначніших дат в історії Закарпаття, тому і зараз цей день заслуговує на те, щоб бути вихідним. Тим більше, що цього року маємо ювілейну річницю, яку відзначатимуть на державному рівні, а на Закарпатті – за участі керівництва держави", - прокоментував очільник Закарпатської ОДА.

Згідно з розпорядженням головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із п’ятниці, 15 березня, на суботу, 6 квітня. ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду