Побачив рай і воскрес: закарпатець 96 разів впадав у кому (ФОТО)


Так, 65-річний Юрій Федака з села Кальник Мукачівського району помирав 96 разів. За словами любителя воскресати, “янголу-охоронцю довелося добряче попрацювати, щоб витягнути мене з того світу”.
Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ, пише портал “Політека“.
Так, ще в лихі 90-е Юрій працював водієм в міліції. Робота була дуже нервовою. Почалися проблеми зі сном. Тоді в 43 роки вперше відчув дискомфорт в серце.
“Піднімав важку колоду, думав, що від цього м’язи потягнуло. Через три дні мене схопило по дорозі на роботу… підскочив тиск, і мене поклали в лікарню”, — розповів пенсіонер.
У лікарні чоловікові стало зовсім погано. Він просив медсестер зробити знеболювальний укол, але йому відмовили, мовляв, лікар не прописав. Юрій розповідає, що біль ставав все сильніше і її вже неможливо було терпіти… Потім він більше нічого не пам’ятає.
Юрій перший раз помер 2 квітня 1996 року.
“Начебто я виходжу десь з темного тунелю на зелену галявину, кругом зелена-зелена трава і білі квіти… Більше не встиг побачити, тому що рано розбудили”, — посміхаючись, згадує чоловік.
Його серце зупинилося на 4 хвилини. Протягом наступних двох тижнів це повторювалося знову і знову. Найбільше за Юрія хвилювалася дружина. Ганна каже – молилася за мужа цілодобово. Нарешті зупинки серця припинилися. Підрахувала і була вражена – її чоловік помирав 96 разів.
Раз за разом Юрія рятував від смерті завідувач кардиореанимационного відділення Ужгородської міської кинической лікарні Олександр Сабінін. Лікар добре пам’ятає події 23-річної давності: “Випадок унікальний!”.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду