Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До уваги подорожуючих: на автобані М3 до Будапешта вводять обмеження швидкості до 60 км

Через ремонт покриття два дні буде обмежено рух транспорту на угорському швидкісному автобані М3, що веде до Будапешта, в обох напрямках. Зокрема ремонт буде проводиться в середу та четвер в районі міста Вашарошнамень.


Обмеження швидкості відбуватиметься з 7-ї години ранку до 18-ї вечора. Для руху транспорту буде відкрита лише одна смуга та запроваджено обмеження швидкості до 60 км на годину (зазвичай швидкість тут становить 130 км на годину).


Нагадаємо, що швидкісна автомагістраль М3 з'єднує Будапешт та Вашарошнамень. У планах - продовження траси до кордону з Україною в районі Чопа та Берегова.


Автомагістраль М3 є складовою частиною 5-го паневропейського транспортного коридору «Венеція - Трієст - Копер - Любляна - Будапешт - Ужгород - Львів».


Нагадаємо, що 10 жовтня 2014 року було здано в експлуатацію новий 12-кілометровий відрізок, що веде від головного автошляху №49 до Вашарошнаменя, швидкісної автостради М3 в напрямку України (20 км від КПП "Лужанка").


Важливою складовою продовження автобану на території Закарпаття є будівництво об'їзної дороги довкола Берегова, протяжністю 14 км. Зокрема Угорщина обіцяла надати 50 мільйонів доларів кредиту на будівництво доріг у Закарпатській області, зокрема об'їзної дороги навколо Берегова. Однак проект постійно відкладався через політичні та бюрократичні перепони.
 
Mukachevo.netЧитайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів