Діагностували рак: на Закарпатті матір 11 дітей потребує допомоги (ФОТО)Як повідомляє інтернет-видання Новини Виноградівщини, найстаршому її синові 27 років, а найменшенькій донечці 3 рочки. Троє від першого шлюбу вже дорослі, живуть окремо, їздять на заробітки. Коло матері 8 неповнолітніх хлопчиків та дівчаток, старшій із яких всього-на-всього 15 років. Нещодавно у жінки діагностували рак шийки матки 3 стадії.
“Я знала, що у мене фіброма матки, але вона не росла і не турбувала мене. А кілька тижнів тому почали сильно боліти спина і низ живота. Больові відчуття віддавали у ноги настільки, що я не могла встати з ліжка. Лікувала радикуліт, вигрівала доти, доки не почалася сильна кровотеча. Лише тоді я звернулася по допомогу до медиків. Проте з Виноградова мене одразу направили в Ужгород. Виявилося, що мені з онкологією було суворо заборонено вигрівати спину – це ще більше прискорило процес… Зараз вже пішли метастази на ліву ногу”, – розповідає Наташа Гашпарівна.
Жінка каже, що спина докучає її вже давно. Проте вона все списувала на важку сільську працю: багато труду з діточками, а ще й господарство є чимале – корова, свині, кури, качки, та й огород…Тепер бідкається, чому замість того, щоб звернутися до лікарів, займалася самолікуванням.
“Наразі жінка в обласному клінічному онкологічному диспансері проходить безкоштовний курс лікування променями. Затим на неї чекає виснажлива і дуже дороговартісна хіміотерапія.
Грошей на лікування у багатодітної матері немає, її чоловік – інвалід ІІІ групи. Вона бореться за життя заради своїх маленьких діток, котрим ще так потрібна мама”, – пише видання.
Всі бажаючі допомогти можуть надсилати кошти на рахунок № 4149 5010 2002 7174 у Райффайзен банк Аваль на ім’я ПОТОКІ Наташі Гашпарівни або на рахунок № 4149 4390 1805 2773 у ПриватБанк на ім’я Наталії ІВАН.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду