На кордоні з ЄС у Закарпатті, всім хто перетинатиме КПП «Тиса» перевірятимуть температуру

З ранку вівторка, 25 лютого, в пункті пропуску автомобільного сполучення “Тиса” в Закарпатській області подорожуючим будуть перевіряти температуру.
Про це повідомив глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.
“Завтра з 8.00 ранку там буде забезпечена також температурна перевірка всіх транспортний засобів і пасажирів, які прямують ними, з метою запобігання потрапляння осіб з ознаками коронавируса”, – сказав він на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавируса в Києві в понеділок.
За словами Дейнеко, найбільш потенційно небезпечним є пункт пропуску для автомобільного сполучення “Тиса”, розташований поблизу Чопа (Закарпатська обл.).
“Прямого пасажирського автобусного сполучення там немає …. Там виконуються нерегулярні рейси, близько 500 мікроавтобусів в тиждень, які перетинають державний кордон з України в Італію і в протилежному напрямку, які використовують наші співвітчизники, які перебувають в Італії на заробітках”, – пояснив глава Держприкордонслужби.
Він підкреслив, в 99% випадків транспортні засоби, що прямують з Італії в Україну і назад, використовують саме цей пункт пропуску.
За словами глави Держприкордонслужби, є ще три пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, проте вони менш популярні.
“Вони менш активні, ми також будемо там проводити всі необхідні заходи”, – сказав Дейнеко.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду