Друга смерть від коронавірусу в родині ужгородки - з інтервалом в тиждень від коронавірусу COVID-19 помер вже другий брат жінки

Сьогодні, 16 квітня, ужгородка Анна Цмур повідомила редакції сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” трагічну звістку. У Рожнятівській лікарні сусідньої області помер її другий брат Євген К., 1975 року народження. Раніше в родині було діагностовано коронавірус в трьох осіб, у двох братів та їх матері.
Маємо зазначити, що перша смерть від коронавірусу в родині пані Анни, яка забрала життя молодшого з братів, 38-річного Володимира, сталася минулого тижня, 9 квітня 2020 року.
Тоді жінка повідомляла, що її тітка зі старшим братом Євгеном перебували не у важкому стані та проходили лікування в ізоляції у Рожнятівській лікарні.
Втім, пізніше стан старшого брата Євгена почав погіршуватися, а тітку перевели на лікування до Франківська. Чоловік же, потребував під’єднання до апарату ШВЛ і через важкий стан був не транспортабельний. Його продовжили лікувати у згаданому медзакладі.
Наразі, у тому що сталося пані Анна звинувачує медиків.
“Моєму відчаю немає меж!!! Рожнятівські лікарі позбавили життя вже мого другого братика…   Тиждень тому, 9 квітня, не стало мого братика Володі. Чесно, звинувачую лікарів і їх місцеву владу за бездіяльність. Шкода що в таких реаліях нам доводиться жити. Я вже розповідала вам раніше, що тій трагедії передували відсутність належного забезпечення – медобладнання та ліків. Саме це, на моє переконання, вартувало життя моєму брату Володимиру. Сьогодні не стало Жені, старшого братика… Ще вчора нам казали, що в нього спостерігається покращення стану, що він буде жити… Мене обурюють дії, а скоріше бездіяльність у цьому медзакладі, провадження неефективного лікування, як вони кажуть “згідно протоколу”… Тітка каже, що перед смертю Жені щось вкололи, хоча вона просила цього не робити, і після цього брат помер. Вони вбивають людей!”, – каже пані Анна.
Зважаючи на вище наведене редакція сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” звернулася до Рожнятівської лікарні, щоб дізнатися обставини трагедії.
Як повідомив у коментарі нашому виданню заступник головного лікаря з медичної частини Олександр Пицків, зазначена інформаціє не відповідає дійсності.
“Померлого хворого лікували згідно протоколу. Такого, як кажуть рідні, не було. Була важкість стану, лікували. Лікування особого ефекту не давало, але він мав все, що йому необхідно. Нічого нового йому не вводили, він отримуват те, що отримував раніше, погіршення стану було поступове, хворий тривалий час перебував на апараті штучної вентиляції легенів”, – зазначив Олександр Ярослававич.
Редакція сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” приносить щирі співчуття родині померлого…
Саша Клімова, “ПЕРШИЙ.com.ua”
Нагадуємо, до редакції сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” 9 квітня 2020 року звернулася ужгородка Анна Цмур. Жінка розповіла, що її 38-річний брат Володимир К. знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділенні Рожнятівської лікарні на Івано-Франківщині.
В чоловіка, за її словами, підтверджена інфекція COVID-19. Крім того, коронавірус виявили і в рідних чоловіка – матері та старшого брата, їх також ізольовано та лікують у згаданому медзакладі.
Як розповіла ужгородка, у лікарні немає необхідних медичних препаратів, а також зламався апарат ШВЛ.


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду