Закарпатцям на замітку: тестування на Covid-19 стане обов'язковим

Верховна рада 336 голосами прийняла закон щодо проведення обов’язкового масового тестування населення і медиків на коронавірус.
Як зазначає одна з авторів закону, Ольга Стефанишина, таке рішення прийняте для того, щоб запустити широкомасштабне тестування по всій країні.
Згідно із законом, тестування буде обов’язковим для осіб, які звертаються за меддопомогою з ознаками коронавірусу, та осіб, які контактували з хворими.
Також в Україні повинні будуть проходити регулярне тестування медичні та інші працівники, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на коронавірус, а також особи, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, як то працівники Національної поліції та Національної гвардії – незалежно від того, чи мали вони встановлений контакт із хворим на коронавірус. .
Цей закон набирає чинності з дня його опублікування і діє на час карантину та обмежувальних заходів та протягом 2 місяців з моменту їх відміни.
Щоправда не зрозуміло як це буде реалізовано на практиці, адже станом на зараз черга на аналіз складає подекуди тиждень. Тобто, пропускна здатність Закарпатської обласної лабораторії не дозволяє тестувати більше людей.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду