«Світ після пандемії»: мукачівець створив гру на базі Minecraft

Олександр Думишинець розповів Першому com.ua як виникла ідея створення гри.
“Перед сном, завжди читаю донечці Соломійці. Нещодавно до рук потрапила дитяча книга про коронавірус. І там є запитання “А, що буде після, що зміниться?” І я задумався, адже це книга для дітей, і хм… для маленького розуму і таке питання. У мене виникла ідея, щоб діти самі створили, запрограмували чи зконструювали такий світ, який вони собі уявляють”.
Що зміниться у побуті, спілкуванні і навчанні. Як зміниться робота у їх батьків. Ми ж не знаємо, що нас чекає. Можливо, у ході чемпіонату будуть якісь ідеї чи світи, які варті свого продовження та втілення у реальність.
“Я одразу звернувся до колег вчителів з усієї країни. Там у нас вийшла чудова команда суддів. Потім я почав шукати партнерів чемпіонату, які б могли заохотити учасників і учасниць цікавими подарунками”, – додає Олександр.
У результаті перемовин, виникла крім звичайної номінації, ще 2 спеціальні, але Олександр тримає інтригу, та розповість про них тільки 8 червня.
У чемпіонаті можуть брати участь як окремі учасники так і команди від 2-10 учасників. Всі учасники/учасниці, команди отримають заохочувальні подарунки, а найкращі отримають цінні подарунки від партнерів чемпіонату, а це у нас ДТЕК, ІТ школа Generation Zта GLC. Також слід зауважити, що подарунки отримають і керівники команд від видавництва Шкільний світ.
Долучитися до чемпіонату можна перейшовши за посилання.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду