Угорщина відкриває кордони на Закарпатті: коли і за яких умов

Як повідомляє Державна прикордонна служба України,  угорська сторона повідомила, що на ранок 30 травня додатково відкриються ще 4 пункти пропуску на українсько-угорському кордоні.
«За наявною інформацією, яка надійшла з угорського боку, пункти пропуску «Вилок» та «Лужанка» можуть відновити свою роботу сьогодні, 29 травня, о 20:00 київського часу. Пункти пропуску «Дзвінкове» та «Косино» можуть відновити свою роботу 30 травня о 8 годині ранку за київським часом», — розповіла Леся Федорова.
Також за її словами, наразі інформації про відкриття пунктів пропуску на кордоні з Румунією, крім КПП «Дякове», нема через карантин, який діє у Румунії.
Також Державна прикордонна служба України зазначила, що згідно з розпорядженням Уряду до 22 червня 2020 року в’їзд в Україну для іноземців тимчасово заборонений. Виключення становлять: ті з них, що мають право на проживання в Україні; є подружжям або дітьми громадян України; працівники іноземних дипустанов та членів їх сімей; особи, які здійснюють вантажні перевезення; члени екіпажів.
І особи, які прибули з-за кордону мають направлятися на обов’язкову обсервацію, або https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/392-2020-%D0%BF).
Наразі перетнути кордон можна лише власним автотранспортом, автобусом переїхати через “Лужанку” неможливо.
Закарпатська митниця Держмитслужби  також надала оновлену оперативну карту роботи митних пунктів пропуску.
20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до розпорядження № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».
Закарпатська митниця повідомляє, що станом на 29 травня 2020 року тимчасово закритим залишається пункт пропуску через державний кордон для міжнародного повітряного сполучення “Аеропорт “Ужгород”.
Ознайомитись з картою можна за посиланням
https://bit.ly/2zz8Lgx

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду