Підприємці Ужгорода не згідні працювати до 22 години

Щодо  невтішної ситуації, яка істотно вдарила по туристичній галузі краю, у зв'язку із тривалим карантинним обмеженням, у Мережі Фейсбук інформував туризмознавець Федір Шандор та закликав усіх небайдужих взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 6 липня у обласному центрі біля памятника Волошина:
“У зв’язку з оголошенням чергового карантинного «обмеження», яке прямим чином стосується і так ледь животіючого готельно-ресторанного бізнесу, закликаємо Вас взяти друзів, колег, близьких та знайомих та прийти на зустріч, яка відбудеться в Ужгороді, біля пам’ятника Волошина в понеділок, 6 липня 2020 року, о 12 годині”.
Вважаємо, що анонсовані обмеження, є алогічними на даному етапі пандемії, тому, що Функціонування закладів(приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів було заборонено з початку карантину і послаблень щодо їх діяльності не оголошувалось!
До сьогодні діє заборона і на масові заходи більше 10 осіб! В чому суть даного «посилення карантинних заходів», - йдеться у повідомленні.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду